SohbetAy.Net Sohbet Odaları


SohbetAy.Net sohbet odalarında üye olmadan bedava şifresiz kayıtsız şartsız tek bir rumuz belirterek yerinizi alabilir, bay bayan yetişkin nice pek çok kullanıcıyla online sohbet ederek tanışabilirsiniz.
kullanici
sifre

Adana Sohbet ve Arkadaşlık

Adana’dan aramıza katılan sohbet severlerin yoğun ilgisi ve kurmuş oldukları seviyeli arkadaşlıkları bizlerim takdirini alarak onlara Adana sohbet ve Arkadaşlık kanalını açma gereksinimini hissettirmiş bulundurdu.  Adana’nın en büyük sohbet sitesi olan ve binlerce Adanalı bay, bayan kullanıcıyı bir araya getiren SohbetAy artık Adana’lı hemşerilerine özel olarak hizmet verdiği #Adana sohbet ve arkadaşlık kanalını hizmete açmış bulunmaktadır.

Adana Sohbet ve Arkadaşlık kanallarımız içerisinde sizleri binlerce bay, bayan Adanalı hemşehrilerimiz beklemektedir. Sizlerde günün her saatinde evden, işten, cafeden, okuldan hatta ve hatta şehirler arası otobüs yolculuğundan  ve aklınıza gelebilecek her yerden anından ücretsiz ve üyeliksiz olarak aramıza katılabilirsiniz.

Adana chat ve Arkadaşlık odalarımız içerisine dilerseniz bilgisayarlarınız aracılığı ile veya dilerseniz akıllı telefonlarınız, tabletleriniz gibi mobil cihazlarınızla anında bağlantı sağlayabilirsiniz.

Sizlerde Adana Arkadaşlık odalarımız içerisine dilerseniz Google Play Store aracılığı ile SohbetAy Arkadaşlık, Sohbet uygulamamızı ücretsiz indirerek katılabilir veya Web sitemiz üzerinden anında bağlantı sağlayabilirsiniz.

Adana, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık altıncı şehri. 2016 yılı verilerine göre, 2.201.670 nüfusa sahiptir. İlin yüzölçümü 13.844 m²’dir. İlde km²’ye 159 kişi düşmektedir.

Alan: 1.945 km²
Hava durumu: 27 °C, Rüzgar yönü: Güney, Rüzgar hızı: 14 km/s, Nem: %62
Nüfus: 1,737 milyon (2016)
Oteller: Fiyatı ortalama ₺151 olan 3 yıldızlı oteller, fiyatı ortalama ₺175 olan 5 yıldızlı oteller.

Yüksekokullar ve Üniversiteler: Çukurova Üniversitesi, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi


«

»


Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gece Sohbet
28 Şubat 2021
ESohbet
11 Ekim 2020
Türk Sohbet Odaları
10 Şubat 2019
Güvenli Sohbet odaları
12 Aralık 2018
sohbet 18 Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Mobil Sohbet

Mobil Sohbet