SohbetAy.Net Sohbet Odaları


SohbetAy.Net sohbet odalarında üye olmadan bedava şifresiz kayıtsız şartsız tek bir rumuz belirterek yerinizi alabilir, bay bayan yetişkin nice pek çok kullanıcıyla online sohbet ederek tanışabilirsiniz.
kullanici
sifre

Almanya Sohbet

Almanya Chat Odalarimza hos geldiniz. Almanya bir orta Avrupa ülkesidir. Almanya 357.021 km²’lik bir alani kaplar . 81,5 milyonun üzerindeki nüfusu ile Avrupa Birligi’nin en büyük nüfusa sahip ülkesi konumundadır. Hristiyanlik ve Katolik dinleri agirliktadir. 2. Dünya Savasi sonrasi Berlin Duvari Dogu Ve Bati ALmanya ayrilmasi sonrasi 1990 yilinda tekrar birlesti . Almanyanin %87.5 Alman Vatandasi ve ikinci sirada %6.5 Türk vatandasidir. ilk kusak Türkler 1960 yillarinda misafir isci (Gastarbeiter ) olarak gelmislerdir .Simdilerde Vatandaslarimiz 3. nesile ulasmislardir .

ALmanya Chat Odalari Almanya’da yasayan vatandaslarimizin bir araya gelerek, türk örf ve adetlerine uygun bir sekilde muhabbet ettikleri chat sohbet platformudur.

Dostlarimizi bir araya getirerek Vatan hasretini bi nebzede olsa gidermek icin bizimle olmaniz yeterlidir. Sicak aile ortaminda chat yapmak icin ALmanya sohbet odalarina girmeniz yeterlidir. Ücretsiz bir arkadaslik ortamina sizler de giris yaparak yeni arkadaslarla tanisabilirsiniz.Almanya Chat odalarine Cep ve Tabletten girerek sohbetin tadina varabilirsiniz. Radyoda diCey arkadaslarimizdan istek yapabilir sevdiklerinize armaqan edebilirsiniz.
Almanya Chat Odalarinda keyifli sohbetlerde görüsmek dilegi ile iyi sohbetler.


«

»


Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gece Sohbet
28 Şubat 2021
ESohbet
11 Ekim 2020
Türk Sohbet Odaları
10 Şubat 2019
Güvenli Sohbet odaları
12 Aralık 2018
sohbet 18 Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Mobil Sohbet

Mobil Sohbet