SohbetAy.Net Sohbet Odaları


SohbetAy.Net sohbet odalarında üye olmadan bedava şifresiz kayıtsız şartsız tek bir rumuz belirterek yerinizi alabilir, bay bayan yetişkin nice pek çok kullanıcıyla online sohbet ederek tanışabilirsiniz.
kullanici
sifre

Android Telefonlardan Sohbet Nasıl Edilir?

Android telefon kullananların merak ettiği en büyük sorulardan biri olan Android Telefonlar aracılığı ile sohbet odalarına nasıl giriş yapılır? sorusuna cevapı kullanıcılarımıza bu makale aracılığı ile vermeye çalışacağız. Android sohbet odalarımız içerisine kolaylıkla giriş yapabileceğiniz gibi tarafınızdan kesinlikle bir ücret veya üyelik alınmayacaktır.

Android sohbet odalarımıza web sitemiz aracılığı ile rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. SohbetAy üzerinden giriş yaptığınız da sizlere Nick yazınız, Şifre yazınız diyen iki kutucuk ve altında bağlan butonu gelecektir. Eğer aramıza ilk defa katılıyor ve daha önce kendinize bir şifre belirlemediyseniz yapmanız gereken tek şey kendinize uygun bir Nick name yazmıp Bağlan tuşuna tıklamak olacaktır.

Android chat odalarımız içerisine daha önceden giriş yapıp ve kendinize belirlemiş olduğunuz Nick nameyi şifreledi iseniz yapanız gereken şey ise Nick yazınız kısmına, Nickinizi ve Şifre yazınız kıskına ise daha önceden oluşturduğunuz şifreyi tıklayarak anında bağlantı sağlayabilirsiniz.

Sürekli cep telefonunuza bir uygulama vasıtası ile rahatlıkla giriş yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Google Play Store’ye giriş yaparak arama bölümüne “SohbetAy, Arkadaşlık, Sohbet” yazarak karşınıza çıkan uygulamayı indirmek olacaktır.

Uygulamamızı indirip telefonunuza kurulumunu yaptıktan sonra açılışta gelen sayfaya Sohbet’e giriş butonunu tuşladıktan sonra kendinize bir nick name oluşturup daha önceden şifreleme işlemi yapmadıysanız veya ilk defa giriş yapıyorsanız şifre kısmına “1” yazarak sohbet’e bağlan butonu sayesinde aramıza katılabilirsiniz. Daha önceden giriş yaparak nick name yani rumuzunuzu kaydettiyseniz şifre kısmına şifrenizi yazarak aramıza giriş yapabilirsiniz.

Hoş ve eğlenceli sohbet geçirmenizi dileriz.


«

»


Benzer Yazılar

1 Yorum

  1. Serap Cansoylu

    Temmuz 15, 2017 at 3:55 pm

    Android telefonlar için sohbet uygulamasını ilk kez görüyorum. Yapanların eline sağlık. Hoş muhabbetler dileğiyle..

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gece Sohbet
28 Şubat 2021
ESohbet
11 Ekim 2020
Türk Sohbet Odaları
10 Şubat 2019
Güvenli Sohbet odaları
12 Aralık 2018
sohbet 18 Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Mobil Sohbet

Mobil Sohbet