SohbetAy.Net Sohbet Odaları


SohbetAy.Net sohbet odalarında üye olmadan bedava şifresiz kayıtsız şartsız tek bir rumuz belirterek yerinizi alabilir, bay bayan yetişkin nice pek çok kullanıcıyla online sohbet ederek tanışabilirsiniz.
kullanici
sifre

Angola Sohbet

Afrika kıtasının Günebatı bölümünde yer alan Angola Cumhuriyeti’nden aramıza katılan bay, bayan kullanıcılarının isteği üzerine Angola sohbet, Angola chat kanallarımız açılmış bulunmaktadır. Sizlerde Angola’dan aramıza katılan bay, bayan arkadaşlarla anında tanışıp sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Sadece Angola’dan gelen kullanıcılarla değil Dünya’nın dört bir yanından aramıza katılan kullanıcılarla konuşma imkanına sahip olabilirsiniz. Global kanallarımız içerisinde Dünya’nın dört bir yanından gelen kullanıcılarımızla konuşup tanışabilirsiniz.

Angola chat odalarımız içerisinde zamanın nasıl geçtiğini unutacak, keyifli ve eğlenceli sohbet’in tadını çıkaracaksınız. Dilerseniz Oyun ve yarışma gibi eğlence kanallarımız içerisinde bilgi seviyenizi ölçerek geliştirme imkanınada sahip olabilirsiniz.

Angola ya da resmî adı ile Angola Cumhuriyeti, Afrika kıtasının güneybatı bölümünde yer alan bir ülkedir. Kimbundu, Umbundu ve Kikongo dillerinde Ngola olarak adlandırılan ülkenin komşularını güneyde Namibya, kuzeydoğuda Demokratik Kongo Cumhuriyeti, doğuda Zambiya oluşturmakta olup, ülkenin batısında Atlas Okyanusu yer almaktadır. Angola’ya bağlı olmasına rağmen anakara ile fiziki bağlantısı bulunmayan ve ülkenin kuzeyinde Atlas Okyanusu kıyısında yer alan Cabinda bölgesi de Kongo Cumhuriyeti’nin yanı sıra yine Demokratik Kongo Cumhuriyeti ile sınıra sahiptir.


«

»


Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gece Sohbet
28 Şubat 2021
ESohbet
11 Ekim 2020
Türk Sohbet Odaları
10 Şubat 2019
Güvenli Sohbet odaları
12 Aralık 2018
sohbet 18 Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Mobil Sohbet

Mobil Sohbet