1.599
2

Dini Chat

Kullanıcılarımızın günlük yaşamında gelişen teknoloji ve giderek ağırlaşan geçim şartlarının getirmiş olduğu iletişim kopukluğu nedeniyle nerdeyse ev içerisinde dahi muhabbet etme imkanı kalmamış hale gelmektedir. Akşamları aile fertleri telefonları, bilgisayarları ile odalarına girip nerdeyse hiç sohbet etmeden günü bitirir hale gelmişlerdir. Sizlerde gün içerisinde yapamadığınız sohbetleri yapabileceğiniz Dini sohbet sitesi mi arıyorsunuz? Yeni arkadaşlarla tanışırken İslami bilgilerinizi tazeleyip İslami hassasiyeti olan yeni bay, bayan arkadaşlarla tanışıp Dini chat imkanına mı sahip olmak istiyorsunuz?

O halde Sohbet Ay ailesi tam sizlere göre hizmet vermekte olan Seviyeli bir aile ortamı olup sizlere Seviyeli ve İslami bir arkadaşlık imkanı sunmaktadır. Sizlerde günün her saatinde aramıza katılabilir Dini sohbet yapabileceğiniz sohbet odalarımız içerisinde yeni arkadaşlıklara merhaba diyebilirsiniz. Yeni arkadaşlarla tanışırken İslami bilgilerinizi tazeleyecek, seviyeli aile ortamı içerisinde zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız.

SohbetAy ailesi olarak sizlere sade İslami chat hizmeti değil; Kesintisiz radyo hizmetide sunmaktayız. Sizlerde yeni arkadaşlarla tanışırken sizler için özenle yayın yapan Dj arkadaşlarımızdan istediğiniz parçaları diğer kullanıcılarımıza armağan edebilirsiniz.  Kesintisiz radyo hizmetimizin yanında sohbet ederken günün stresini, derdini unutup zamanın nasıl geçtiğini unutacağınız doyumsuz sohbet’e ne dersiniz?

Sohbet ve Radyo hizmetimizin yanı sıra İslami oyun kanalımız içerisinde sizlere yöneltilen sorulara doğru cevap vererek puanları kazanabilir, kazandığınız puanlarla süpriz hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Kesintisiz eğlence, sohbet, arkadaşlık, radyo sizleri bekliyor. Hemde ücretsiz ve üyeliksiz olarak sizlere bu hizmeti sunuyoruz. Haydi Sohbet’e…

Bir önceki yazıda « makale var.


Yorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?