SohbetAy.Net Sohbet Odaları


SohbetAy.Net sohbet odalarında üye olmadan bedava şifresiz kayıtsız şartsız tek bir rumuz belirterek yerinizi alabilir, bay bayan yetişkin nice pek çok kullanıcıyla online sohbet ederek tanışabilirsiniz.
kullanici
sifre

Elazığ Sohbet

Elazığ Sohbet Odalarına Hoşgeldiniz..

Elazığ, Dogu Anadolu da Tarihi Harput Kalesinin bulunduğu tepenin eteğinde kurulmus bir şehirdir. Deniz seviyesinden 1067 metre yükseklikte bulunan şehir hafif meyilli bir zemin üzerindedir. Elazığ’ ın yerlesim yeri olarak tarihi yeni olmakla beraber, bölgenin tarihi oldukça eskidir.Ticaret ve Kültür merkezi Olan Elazığ’yı daha iyi tanıyabilmek ve tanıtabilmek için Elazığ Chat,Elazığ Sohbet Odalarını faaliyete geçirdik..

Elazığ’da yaşayan veya Elazığ’lı olupta farklı bölge yada ülkede yaşayan insanların bir arada sohbet edebilmelerini sağlamak üzere, değerli kullanıcılarımıza Elazığ  Sohbet Odalarını sunmaktan gurur duyarız..Sohbet siteleri sayesinde insanlar keyifli sohbet ortamlarında yeni arkadaşlıklar ve dostuklar elde etmiş olmaktadırlar. Ayrıca her ile ve bölgeye ait Sohbet  ve Chat  odaları da bulunmaktadır. Sohbet sunucumuz sizlere Elazığ ili ve ilçelerinden katılımlar için seviyeli bir sohbet ortamında arkadaşlık kurabilmeniz için yazılı chat hizmeti sağlamaktadır.

Sohbet ile birlikte eğlenceli vakit geçirebilmeniz için Radyo yayını yapılmakta ve sunucumuzda Türkiye genelinden bir çok bay bayan katılımlar sağlanmaktadır. Giriş için bir rumuz yazıp sunucuya bağlanmak yeterli olacaktır.Sitemizde herhangi bir ücret vermediğiniz gibi üyelik şartı da koşmuyoruz.

Elazıg’lı arkadaşlarımızı SohbetAy.Netin  sunduğu imkanlardan yararlanmaları icin sohbet sitemize davet ediyoruz.SohbetAy.Net  iyi eğlenceler diler..


«

»


Benzer Yazılar

1 Yorum

  1. Enes2323

    Haziran 7, 2017 at 8:16 pm

    Slm milet

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gece Sohbet
28 Şubat 2021
ESohbet
11 Ekim 2020
Türk Sohbet Odaları
10 Şubat 2019
Güvenli Sohbet odaları
12 Aralık 2018
sohbet 18 Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Mobil Sohbet

Mobil Sohbet