SohbetAy.Net Sohbet Odaları


SohbetAy.Net sohbet odalarında üye olmadan bedava şifresiz kayıtsız şartsız tek bir rumuz belirterek yerinizi alabilir, bay bayan yetişkin nice pek çok kullanıcıyla online sohbet ederek tanışabilirsiniz.
kullanici
sifre

Kars Sohbet

Türkiye’nin kış aylarında soğukluk rekorları kıran şehrimiz Kars’tayız..Kars Doğu Anadolu Bölgesinin en soğuk bölgesinde yer alır.Burası Türkiye’de soğukların en bariz olduğu ve uzun sürdüğü yerlerdendir.

Bu soğuk şehrin sıcak insanlarını unutmadık ve siz değerli Kars’lı arkadaşlarımız için Kars Chat,Kars Sohbet Odalarını sizler için hizmetinize sunduk.Kars Sohbet odalarında,kendi ilinizden veya Türkiye’nin bir çok ilinden aramıza katılan bay bayan arkadaşlarla tanışabilir, beraber güzel neşeli keyifli dakikalar yaşayıp,sıkı arkadaşlık, dostluklar kurabilir hatta burda aradığınız aşkı bile yakalayabilirsiniz..Kars Sohbet  sunucusu olarak siz değerli kullanıcılarımıza, huzurlu ve seviyeli sohbet ortamlarını sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Kars’lı kardeşlerimizin güvenle sohbet edebileceği,sohbet ederken en keyifli şarkıları dinleyebileceği Radyomuz SevgiFm sizlere 7/24 kesintisiz  hizmet sunmaktadır.Sizlerde dinlemek istediğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.#Kelime #Yarisma #Oyun #islam kanallarında bilginizi geliştirip arkadaşlarınızla yarışabilir ve puanlar kazanarak vaktinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Sohbet kanalımız bir aile ortamını anımsatmaktadır. Sizleri de bu ailevi ortamda aramızda görmek isteriz.Her nerede olursanız olun; hangi teknolojik aletle bağlanırsanız bağlanın; kalitenin, huzurun, neşeli ortamın, sıcaklığın varlığını girer girmez fark edeceksiniz.


«

»


Benzer Yazılar

1 Yorum

  1. Volkan

    Nisan 1, 2016 at 10:38 am

    Selamın aleyküm ismim volkan 28 yaşındayım karsliyim 1.73 boy y efendi sayılı gili uygar ve temiz kalpli hanim efendi gibi konuşan anlayışlı kabaligi sevmeyen hanim yumasak uygar asi olmayan yüreği iyiliğe güzellik sadak dürüstlük susayan özü sözü doğru yalanı yanlisi erkanı seven comer biriyim shanim efendi ile tanismak serefdr benim icin tabi kalbe kotuluk yoksa her insaniyidr yeterki.yrni blsn iyi kotunde insanin dertlerini paylaşan yürekten yüreğe önem veren bayan arasin 0542****

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gece Sohbet
28 Şubat 2021
ESohbet
11 Ekim 2020
Türk Sohbet Odaları
10 Şubat 2019
Güvenli Sohbet odaları
12 Aralık 2018
sohbet 18 Sohbet Siteleri Sohbet Odaları