Konya Sohbet Odaları

Türkiye’nin yüz ölçümü olarak en büyük iline sahip olan ve en çok üniversite öğrencisine ev sahipliği  yapan Mevlana şehri Konya’dan aramıza katılan hemşehrilerimizin yoğun ilgisi üzerine kullanıcılarımıza Konya sohbet, Konya chat odalarımızı açmış bulunmaktayız. Sizlerde bu sıcak yaz aylarında dışarı çıkmaktan bunalıp kendinize sohbet edebileceğiniz yeni bay, bayan arkadaşlar arıyorsanız yapmanız gereken tek şey sohbet odalarımız içerisinde yerinizi almak olacaktır.

Konya sohbet odaları içerisinde günün her saatinde Konya ve çevresinden olan binlerce kullanıcı ile anında buluşup sohbet etme imkanını Sohbetay ailesi sayesinde ücretsiz ve üyeliksiz olarak sağlaya bileceğiniz gibi isterseniz bilgisayarlarınız istersenizde tablet ve akıllı telefonlarınız gibi mobil cihazlarınızdan anında bağlanabilirsiniz.

Konya chat odalarımız içerisinde sizleri seviyeli bir aile ortamı beklemektedir. Sizlerde kendinize uygun şekilde hareket ettiğiniz taktirde hiç bir kullanıcıya rahatsızlık vermeyeceğiniz gibi kaliteli ve seviyeli bir sohbet’i doyumsuz olarak yaşayabilirsiniz.

Konya, Türkiye’nin yüzölçümü bakımından en büyük ili ve en kalabalık yedinci şehri. 31 ilçeden oluşur. Konya İl Nüfusu: 2.161.303’dür.
Alan: 38.873 km²
Hava durumu: 27 °C, Rüzgar yönü: Kuzey, Rüzgar hızı: 18 km/s, Nem: %32
Nüfus: 1,221 milyon (2014)
Oteller: Fiyatı ortalama ₺151 olan 3 yıldızlı oteller, fiyatı ortalama ₺170 olan 5 yıldızlı oteller. Otelleri göster
Havaalanı Sayısı: 1
Yerel saat: Cuma 14:16

Bir önceki yazıda « makale var.


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?