5.467
15

Özbekistan Sohbet

ozbekistan sohbet

Özbekistan Cumhuriyeti Orta Asya’da yer alan bir Türk Devleti. Kuzey ve kuzeybatısında Kazakistan, doğu ve güneydoğusunda Kırgızistan ve Tacikistan, güneybatısında Türkmenistan, güneyinde ise Afganistan yer alır. Özbekistan’ın başkenti Taşkent’tir.

Özbekistan Chat,Özbekistan Sohbet Odaları herkesin rahatlığını düşünerek en güzel şekilde, seviyeli, dürüst kişilerin yanlarında sizleri buluşturuyor ve en güzel sohbet, muhabbet ortamında keyifle sohbet etmenizi sağlıyor.Özbekistan Sohbet odaları içerisinde yeni tanışacağınız kişilerle memleketiniz hakkında bilgileri paylaşabilir, tanıştığınız kişiler ile muhabbet, sohbet ve chat ortamlarında yaşadığınız şehir hakkında bilgi paylaşımlarında  bulunabilirsiniz. Özbekistan’ın güzelliklerini Özbek sohbet severlerimizden öğrenmek, Özbekistan ve çevresinden yeni arkadaşlar belkide yeni aşklarla tanışmak için sizde bir an evvel aramıza katılın.Zamanınızın ve eğlencenin nasıl güzel geçtiğini bile hissetmeyeceğiniz oyun, yarışma, kelime ve buna benzer bir çok eğlence odalarını, kesintisiz yayın yapan radyomuzuda Özbekistan Chat Odaları içerisinde bulabilirsiniz.

Aynı zamanda Google Play üzerinde SohbetAy olarak arama yaparakta sizler için hazırlanmış olan sohbet uygulamamızı indirerek anında sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.Şimdiden iyi sohbetler diliyoruz.

ozbekistan

 

Bir önceki yazıda « makale var.


Yorumlar (15 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?