SohbetAy.Net Sohbet Odaları


SohbetAy.Net sohbet odalarında üye olmadan bedava şifresiz kayıtsız şartsız tek bir rumuz belirterek yerinizi alabilir, bay bayan yetişkin nice pek çok kullanıcıyla online sohbet ederek tanışabilirsiniz.
kullanici
sifre

Yemen Sohbet

Orta Doğu’nun en büyük ülkelerinden biri olan Yemen’den aramıza yoğun olarak katılan bay, bayan kullanıcılarımızın yoğun isteği üzerine açılmış olan Yemen sohbet, Yemen chat kanallarımız içerisine nasıl giriş yapabileceğiniz ve Yemen sohbet odalarımız içerisinde sizleri nelerin beklediği hakkında bilgi vereceğiz.

Yemen sohbet odalarımıza hiç bir ücret ödemeden bedava olarak anında giriş yapabileceğiniz gibi sizlerden herhangi bir üyelikte istenmemektedir. Kendinize bir nickname, Rumuz belirleyerek anında bağlantı sağlayabilirsiniz. Yemen’in en büyük sohbet sitesi olan SohbetAy tamamen sizler için ücretsiz ve üyeliksizdir.

Yemen chat odalarımız içerisinde günün her saatinde binlerce bay, bayan kullanıcı sizleri beklemektedir. Sizlerde Yemen chat odalarımıza giriş yaparak dilerseniz Yemen hakkında bilgi alabilir veya Yemenli bay, bayan kullanıcılarla tanışıp sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Yemen resmî adı ile Yemen Cumhuriyeti, Orta Doğu’da, Umman Denizi, Aden Körfezi ve Kızıldeniz kıyısında, Umman’ın batısında Suudi Arabistan’ın güneyinde yer alan bir ülke. Başkenti San’a’dır.

Başkent: San’a
Telefon kodu: +967
Alan: 528.076 km²
Para birimi: Yemen riyali
Kıta: Asya
Nüfus: 26,83 milyon (2015) Dünya Bankası
Resmi dili: Arapça


«

»


Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gece Sohbet
28 Şubat 2021
ESohbet
11 Ekim 2020
Türk Sohbet Odaları
10 Şubat 2019
Güvenli Sohbet odaları
12 Aralık 2018
sohbet 18 Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Mobil Sohbet

Mobil Sohbet