SohbetAy.Net Sohbet Odaları


SohbetAy.Net sohbet odalarında üye olmadan bedava şifresiz kayıtsız şartsız tek bir rumuz belirterek yerinizi alabilir, bay bayan yetişkin nice pek çok kullanıcıyla online sohbet ederek tanışabilirsiniz.
kullanici
sifre

Bulgaristan Sohbet

Trakya sınırımızda bize komşu olan küçük bir ülkedir. Doğusunda Karadeniz vardır. Romanya’dan Tuna Irmağı’yla ayrılır. İki sıradağ ülkeyi ikiye böler: kuzeyde, düzlüklerle tepeleri merkezdeki havzadan ayıran Balkan Dağları; güneyde, Yunanistan ile doğal bir sınır meydana getiren Rodop Dağları. Balkan Dağları ile iyice korunan Sofya ve Filibe havzalarında iklim, nispeten sıcaktır, buna karşılık ülkenin kuzey kesimi, kuzeyden gelen soğuk hava kütlelerine açıktır.Başkenti Sofya olan bu harika ülkenin resmi dili, bulgarca olsada, bölgesel olarak türkçe ve romanca, oldukça fazla şekilde kullanılmaktadır.Ülkenin nüfus sayısı, 8 milyon’un üzerindedir.

Bulgaristan Sohbet,Bulgaristan Chat Odaları en güzel saatlerin yaşandığı ve sizinde aramıza katılıp eğlenceye dahil olabileceğiniz bir odamızdır.Sohbet odalarımız sayesinde Bulgaristan’da yaşayan ve memleket hasreti çeken gurbetçi Bulgaristan’lı dostlarımız ile sınırsız sohbet edebilir,sıcakkanlı insanları ve güzel kültürlere sahip bu ülkenin insanlarıyla birebir arkadaşlık edebilirsiniz..Sizlerde farkı bizlerle yaşamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Sitemizde güçlü yönetim kadromuz ile sizlere güzel bir aile ortamı sağlamaktayız.Bulgaristan Chat Odalarımızda kaliteli ve seviyeli ortamda ne kadar sıcak ve güzel bir sohbet yapıldığını görmek,Bulgaristan’da yaşayan Türk  vatandaşlarımızla tanışma ve onlarla sohbet etmek istiyorsanız hemen sohbete bağlanabilirsiniz.

bulgaristan-vizesi1


«

»


Benzer Yazılar

2 Yorumlar

 1. manco

  Eylül 3, 2016 at 5:32 pm

  Deliyim

  Cevapla
  • manco

   Eylül 3, 2016 at 5:33 pm

   DeliYim

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gece Sohbet
28 Şubat 2021
ESohbet
11 Ekim 2020
Türk Sohbet Odaları
10 Şubat 2019
Güvenli Sohbet odaları
12 Aralık 2018
sohbet 18 Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Mobil Sohbet

Mobil Sohbet