SohbetAy.Net Sohbet Odaları


SohbetAy.Net sohbet odalarında üye olmadan bedava şifresiz kayıtsız şartsız tek bir rumuz belirterek yerinizi alabilir, bay bayan yetişkin nice pek çok kullanıcıyla online sohbet ederek tanışabilirsiniz.
kullanici
sifre

Bulgaristan Sohbet Odaları

Trakya sınırımızda bize komşu olan küçük bir ülkedir. Doğusunda Karadeniz vardır. Romanya’dan Tuna Irmağı’yla ayrılır. İki sıradağ ülkeyi ikiye böler: kuzeyde, düzlüklerle tepeleri merkezdeki havzadan ayıran Balkan Dağları; güneyde, Yunanistan ile doğal bir sınır meydana getiren Rodop Dağları. Balkan Dağları ile iyice korunan Sofya ve Filibe havzalarında iklim, nispeten sıcaktır, buna karşılık ülkenin kuzey kesimi, kuzeyden gelen soğuk hava kütlelerine açıktır.Başkenti Sofya olan bu harika ülkenin resmi dili, bulgarca olsada, bölgesel olarak türkçe ve romanca, oldukça fazla şekilde kullanılmaktadır.Ülkenin nüfus sayısı, 8 milyon’un üzerindedir.

Türkçe’nin yoğun konuşulduğu ülkelerden biri olan Bulgaristan sınır komşuluğumuz nedeniyle Türk Bulgar ilişkileri hayli üst seviyede bulunmaktadır. Bulgaristan’dan aramıza katılan bay, bayan kullanıcılarımızın giderek artması ve Bulgaristan’ın en büyük mobil sohbet sitesi olmamız nedeniyle kullanıcılarımıza Bulgaristan sohbet, Bulgaristan chat odalarımızı açmış bulunmaktayız.

Bulgaristan chat odaları içerisinde sizlerde yerinizi alarak günün her saatinde online Bulgar bay, bayan kullanıcılarla tanışıp sohbet etme imkanına ücretsiz ve üyeliksiz olarak sahip olabilirsiniz. Bulgar sohbet odalarımız içerisine dilerseniz bilgisayarlarınız, dilerseniz mobil cihazlarınız aracılığı ile ücretsiz ve üyeliksiz olarak anındakatılabilirsiniz.


«

»


Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gece Sohbet
28 Şubat 2021
ESohbet
11 Ekim 2020
Türk Sohbet Odaları
10 Şubat 2019
Güvenli Sohbet odaları
12 Aralık 2018
sohbet 18 Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Mobil Sohbet

Mobil Sohbet