SohbetAy.Net Sohbet Odaları


SohbetAy.Net sohbet odalarında üye olmadan bedava şifresiz kayıtsız şartsız tek bir rumuz belirterek yerinizi alabilir, bay bayan yetişkin nice pek çok kullanıcıyla online sohbet ederek tanışabilirsiniz.
kullanici
sifre

Türkmenistan Sohbet

Türkmenistan üzerinden aramıza katılan binlerce soydaşımızın ilgisi ve isteği üzerine artık Türkiye ve Türkmenistan arasında bir arkadaşlık köprüsü kurmaya karar vererek kullanıcılarımıza Türkmenistan sohbet, Türkmenistan chat odalarımızı açmış bulunmaktayız. Türkmenistan dan aramıza katılan binlerce bay, bayan kullanıcı ile anında tanışıp sohbet etme imkanını SohbetAy sayesinde ücretsiz ve üyeliksiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Türkmenistan sohbet odaları içerisinde sizleri kesintisiz  bir sohbet hizmetinin beklediği gibi kullanıcılarına seviyeli bir aile ortamı ilkesi ile hizmet veren deneyimli yönetim kadrosu beklemektedir. Türkemistan chat odaları içerisinde sizlerde Türkmenistan hakkında bilgi alabilir güzel ülkemiz Türkiye’yi Türkmenistan dan aramıza katılan kullanıcılara tanıtabilirsiniz.

Türkmenistan, resmî adıyla Türkmenistan Cumhuriyeti, 1991’de Sovyetler Birliği’nin dağılışından sonra bağımsızlığını kazanan Orta Asya Türk cumhuriyeti. Türkmenistan, günümüzdeki yedi bağımsız Türk devletinden biri olup TÜRKSOY’un üyesidir.

Başkent: Aşkabat
Telefon kodu: +993
Para birimi: Türkmenistan manatı
Nüfus: 5,374 milyon (2015) Dünya Bankası
Başkan: Kurbankulu Berdimuhammedov
Resmi dili: Türkmence


«

»


Benzer Yazılar

4 Yorumlar

 1. Mehmet

  Eylül 17, 2017 at 7:30 pm

  Çok güzel

  Cevapla
 2. arzu

  Ağustos 1, 2018 at 2:32 pm

  İşletmeciyiz,eşimle birlikte ballkesirde bir restauranta ascllar ve gargonlar aramaktaylz gerçekten el lezzetine güvenen ve garsonluk da beceri gösterebilecek arkadaşlarla callsmak istiyoruz. özbek türkmen arkadaslaroncelikli

  Cevapla
 3. arzu gumus kaya

  Ağustos 1, 2018 at 2:37 pm

  Özbekistan ve turkmenistanll turkiyede yasayan arkadaşlar aşcllar bayan garsonlar bir işletmede gerekli tum personele ihtiyaclmlz var isteyenler burdan bana ulaşarak bilgi alabilirsiniz .detaylı bilgi için yukarıdaki numaradan 08-22.00 arayabilirsiniz

  Cevapla
 4. Cengiz

  Ağustos 27, 2018 at 7:00 pm

  Merhaba turmen bir bayanla evlilik dusunuyorum

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gece Sohbet
28 Şubat 2021
ESohbet
11 Ekim 2020
Türk Sohbet Odaları
10 Şubat 2019
Güvenli Sohbet odaları
12 Aralık 2018
sohbet 18 Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Mobil Sohbet

Mobil Sohbet