Meksika Sohbet Odaları

SohbetAy ailesi olarak her geçen gün büyümeye devam etmekte olduğumuz gibi; Kullanıcılarımızı farklı ülkelerden aramıza katılan gurbetçilerimizin yanı sıra farklı ülke vatandaşları ile de tanıştırmaya devam etmekteyiz. Dünya’nın en büyük Türkçe sohbet platformu olan Sohbet Ay ailesi artık kullanıcılarına Meksika Sohbet, Meksika chat kelimelerinde kullanıcılarına Google üzerinde hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır.

Meksika sohbet odaları içerisine katılarak sizlerde binlerce Meksikalı kullanıcılarla tanışıp sohbet edebileceğiniz gibi Meksika hakkında bilgi alabilme imkanına da sahip olabileceğiniz gibi Meksika’da bulunan gurbetçi hemşehrilerimiz ilede bedava olarak sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Meksika Chat odaları içerisinde sizlerde yerinizi alarak anında kesintisiz ve ücretsiz sohbet’in keyfini çıkarabileceğiniz gibi sadece Meksika’dan değil Dünyanın dört bir yanından gelen kullanıcılarla global sohbet kanallarımız aracılığı ile çıkarabilirsiniz.

Pasifik Okyanusu, doğusunda Karayip Denizi ve kuzey doğusunda Meksika Körfezi bulunan Orta Amerika ülkesi. Meksika, kuzeyde Amerika Birleşik Devletleri sınırında geniş olup, Guatemala ve Belize ile komşu olduğu güneydoğuya doğru daralarak, bir üçgeni andırır. Yucatan Yarımadası ve kuzeybatıdan Pasifik Okyanusuna sokulan Baja (Aşağı) Kaliforniya bu görüntüyü bozar. Yengeç dönencesi, ülkeyi hemen hemen eşit iki parçaya ayırır. Yüzölçümü bakımından Latin Amerika’nın üçüncü büyük ülkesi olan Meksika, 14° ve 32° 43’ Kuzey enlemleri ile 86° 47’ ve 117° 07’ Batı boylamları arasında yer alır.

Mexico-City, Ecatepec de Morelos, Guadalajara, Puebla, Juárez, Tijuana, Nezahualcóyotl, Monterrey ve León Meksika’nın en büyük illeri.

Bir önceki yazıda « makale var.


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?