SohbetAy.Net Sohbet Odaları


SohbetAy.Net sohbet odalarında üye olmadan bedava şifresiz kayıtsız şartsız tek bir rumuz belirterek yerinizi alabilir, bay bayan yetişkin nice pek çok kullanıcıyla online sohbet ederek tanışabilirsiniz.
kullanici
sifre

Rus Sohbet

Türk erkeklerinin gözde seçimleri arasında Rus bayanlar olduğu gibi, Rus bayanlarında Türk erkekleri gözdeleri arasında en üst seviyede yer almaktadır. Rus bayanlarının tatil için en çok tercih ettiği ülke Türkiye olmasının altındaki sebeplerden en önemlisi de Türk erkeklerine olan sempatileri ve Türk erkekleri ile yakından tanışma isteklerini gerçekleştirmek istemeleridir.

SohbetAy ailesi kullanıcılarına Rus bayanlarla tanışabilmesi için Rusya sohbet, Rus sohbet odalarını açmış bulunmaktadır. Rusya’nın en büyük Türk sohbet sitesi olan SohbetAy ailesi binlerce Rus bay, bayan kullanıcı ile günün her saatinde online olarak sohbet etme imkanını sizlere ücretsiz ve üyeliksiz olarak sunmaktadır. Sizlerde Ruslarla sohbet odalarımız içerisinde yerinizi alarak günün her saatinde yeni Rus arkadaşlarla tanışma imkanını kazanabileceğiniz gibi Rusya’dan aramıza katılan kullanıcılarımıza güzel ülkemizi tanıtabilirsiniz.

Rusya veya resmî adıyla Rusya Federasyonu, kuzey Avrasya’da bir ülkedir. Yönetim şekli federal yarı başkanlık tipi cumhuriyettir.
Başkent: Moskova
Telefon kodu: +7
Alan: 17.100.000 km²
Nüfus: 144,1 milyon (2015) Dünya Bankası
Para birimi: Rus rublesi
Başkan: Vladimir Putin


«

»


Benzer Yazılar

2 Yorumlar

 1. Beyza

  Kasım 8, 2018 at 6:46 pm

  Slm

  Cevapla
  • Onur

   Aralık 19, 2018 at 12:52 am

   Som

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gece Sohbet
28 Şubat 2021
ESohbet
11 Ekim 2020
Türk Sohbet Odaları
10 Şubat 2019
Güvenli Sohbet odaları
12 Aralık 2018
sohbet 18 Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Mobil Sohbet

Mobil Sohbet