SohbetAy.Net Sohbet Odaları


SohbetAy.Net sohbet odalarında üye olmadan bedava şifresiz kayıtsız şartsız tek bir rumuz belirterek yerinizi alabilir, bay bayan yetişkin nice pek çok kullanıcıyla online sohbet ederek tanışabilirsiniz.
kullanici
sifre

Mobil Ankara Sohbet

Güzel ülkemizin başkenti olan memur şehri Ankara’lı hemşehrilerimizin bizlere yapmış olduğu isteklerin değerlendirilmesi sonucunda Mobil Ankara Sohbet, Ankara mobil Sohbet odalarımızı açmış bulunmaktayız. Artık Ankaralı hemşehrilerimiz yeni arkadaşlıklara, yeni dostluklara hatta ve hatta yeni aşklara bizlerle birlikte başlangıç yapabileceklerdir. Unutmayın ki SohbetAy ailesi yeni arkadaşlıklar, dostluklar ve aşklar için sadece bir başlangıç olup sizlerin tutumu davranışı ve kullanıcılar üzerinde bırakmış olduğunuz güven sayesinde kullanıcılar sizleri gündelik hayatında yani real hayatına alabileceklerdir. Yani kullanıcılarla gündelik hayattaki görüşleriniz tamamen sizin elinizde olup sergilemiş olduğunuz tutumlar sayesinde bu arkdaşlıkları kolaylıkla gerçek hayatınıza aktarabilirsiniz.

Sizler de Ankara chat odalarımız içerisine sadece Ankara ve ilçelerinden olan bay, bayan kullanıcıların katılabileceği gibi siz değerli kullanıcılarımız bu sayede sizlere en yakın bay, bayan arkadaşlarla tanışma imkanını sağlamış olabileceksiniz. Ankara mobil chat odalarımız siz değerli hemşehrilerimiz için tamamen ücretsiz ve üyeliksiz olup dilediğiniz anda, dilediğiniz her yerden bilgisayarlarınız ve mobil cihazlarınız aracılığı ile aramıza katılabilirsiniz.

Ankara sohbet odalarımız haricinde dilerseniz Global sohbet odalarımız aracılığı ile Dünya’nın ve Türkiye’nin dört bir yanından aramıza katılan bay, bayan arkadaşlarla da tanışa bilme imkanına sahip olabileceğiniz gibi aynı zaman da dilerseniz Oyun, Yarışma, Eğlence gibi soru cevap kanallarımız aracılığı ile sizlere yöneltilen sorulara doğru cevap vererek puan kazanabilir, kazandığınız bu puanlarla özel hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Sizlerde sohbet odalarımız, oyun odalarımız içerisinde zamanın nasıl geçtiğini unutabilir, eğlecenli ve keyifli anlarınızı bizimle yaşarken sizler için kesintisiz olarak hizmet veren Dj arkadaşlarımız aracılığı ile dilediğiniz kullanıcıya, dilediğiniz müzikleri ücretsiz olarak gönderme imkanına sahip olabilirsiniz.

Sizlerde Sohbet Ay ailesi tarafından sizlere sunduğumuz bu hizmetlerden anında ücretsiz ve üyeliksiz olarak faydalanmak istemez misiniz? O halde haydi sohbet odalarımız içerisinde sizlerde yerinizi alın… Keyifli ve eğlenceli vakit geçirmenizi dileriz.

Ankara, Türkiye’nin bir ili, başkenti ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2016 itibarıyla 5.346.518 kişidir. Bu nüfus, 25 ilçede,1433 mahallede bulunmaktadır. İl genelinde nüfus yoğunluğu 209’dur.
Alan: 24.521 km²
Rakım: 938 m
Hava durumu: 22 °C, Rüzgar yönü: Güneybatı, Rüzgar hızı: 2 km/s, Nem: %63
Nüfus: 5,271 milyon (2015)
Oteller: Fiyatı ortalama ₺161 olan 3 yıldızlı oteller, fiyatı ortalama ₺297 olan 5 yıldızlı oteller.
Yerel saat: Salı 05:59
Yüksekokullar ve Üniversiteler: Polis Akademisi, Diğer

 


«

»


Benzer Yazılar

1 Yorum

  1. MatmazeL

    Temmuz 6, 2017 at 4:45 pm

    Ankara’lı birçok arkadaşım oldu. Hatta SohbetAy ailesinde bir bey ile tanıştım ve o bey eşim oldu. Benim eşim gibi bir insan ile tanışmama vesile olduğunuz için teşekkür ederim SohbetAy ailesi…

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Gece Sohbet
28 Şubat 2021
ESohbet
11 Ekim 2020
Türk Sohbet Odaları
10 Şubat 2019
Güvenli Sohbet odaları
12 Aralık 2018
sohbet 18 Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Mobil Sohbet

Mobil Sohbet