823
yok

Seviyeli Sohbet Odaları

Yaratılışımızdan kaynaklanırmı bilmem ama! durdurulamayan bir Merak vardır. Yeni insanlar tanıma, yeni bilgiler öğrenme, yeni kültürleri inceleme gibi. Genel olarak bunu internet’te Sohbet içeriği barındıran Sohbet sistemleri ile gidermeye çalışmaktayız. Fakat Seviyeli Sohbet odaları bulmak hiç kolay değil. Sohbet odaları içerisinde genellikle bel altı beyinleri ile düşünebilen insanlar olduğu için zor olabilir. Sohbet Ay Seviyeli Sohbet odaları’na giriş yapabilen Seviyeli Sohbet kullanıcıları ile yeni arkadaşlıklar ve Farklı kültür’den insanlar ile bilgi alışverişi yapabilir. Belkide Konuştuğunuz kişiyle sohbetiniz ilerleyiş evresinden sonra gerçek ve samimi halini alarak Reel Hayata Dönük devamlı bir arkadaşlığa dönüşebilir.

Sohbet ve Güven Kavramının Sağlanması

Üstte belirttiğimiz ileri dönük arkadaşlıklar her sohbet alanında işlev gösteren sohbet siteleri ile gerçekleşemez. Gerçekleşmesi için enbüyük faktör, şüphesizki Seviyeli Sohbet odaları aracılığı ilemümkün olabilir. Seviyeli Sohbet, tatlı dil, güler yüz ve hoşsohbet gibi olgular ”Gerçek arkadaşlık” için imkan ve olanak sağlamaktadır. Bu bağlamda sohbet kelimelerimiz ve karşımızdaki diğer sohbet kullanıcısına hitap şeklimiz daha seçici olmalı. Yanlızca karşımızdaki insanı kırmadan, zarar vermeden bu mümkün olabilir.

seviyeli sohbet odaları

 

Arkadaşlık Siteleri İle Seviyeli Sohbet Mümkün Olabilirmi?

Çoğu Sitede Seviyeli Sohbet edebilmek mümkün değildir. Nedenine gelecek olursak;

Arkadaşlık Sitesi içeriğinde çoğu site içerisinde, aktif olmayan kullanıcıları barındırmaktadır. Seviyeli Sohbet odaları içerisinde, sadece online durumda olan insanlarla sohbet edebilirsiniz. Arkadaşlıklarınızı bu gibi sohbet ortamları içerisinde daha ileriye taşımak için en gerekli özellik kalıcı ve Bulunduğunuz sohbet sunucusu içerisinde uzun bir zaman geçirerek, kurulan ortam içerisine adapte olmak ve kendinizi oraya benimsetmekten geçer. Davranış ve halleriniz ortam içerisinde şekil aldıkça Arkadaşlıklarınız daha köklü ve sağlam bir temel üzerinde kalıcılık sağlayacaktır.

 

Bir önceki yazıda « makale var.


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?