1.541
2

Seviyeli Sohbet

SohbetAy Seviyeli sohbet odaları; kullanıcılarına Türkiye’nin en yeni sohbet portalıdır. Kısa zamanda bilgili ve kaliteli kadrosu ile kullanıcılarına Seviyeli sohbet imkanı sunmaktadır. En genç sohbet sitesi olmasına rağmen yüzlerce sohbet kullanıcısı ile Google üzerinde Sohbet, Chat kelimeleri aramalarında dikkat çeken SohbetAy kullanıcılarına güvenli bir sohbet imkanı sunmaktadır.

Seviyeli sohbet odalarımız içerisinde Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından sohbet için bir araya gelen bay, bayan arkadaşlarla sohbet imkanına sahip olabilirsiniz. Farklı coğrafyadan olan kullanıcılarımız ile farklı kültürleri öğrenirken kulağınızı 7/24 kesintisiz radyo yayınından alamayacaksınız.

Sizde sohbet odalarımıza giriş yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aşağıdaki resme tıklamak olacaktır.

1) Bu sayfa Seviyeli sohbet severler içindir ve Seviyeli bir chat sayfasıdır. Seviyeli bayanlar, erkekler burada sohbet ederler.

2) Seviyeli sohbet kanalında diğer kullanıcılar tarafından rahatsız ediliyorsanız Kanal görevlileri, İsminin yanında ( @ ) olan operatörlere şikayet ediniz.

3) İsminizi değişmek için Kanal içerisinde ( /nick takmaisim ) Şeklinde değiştirebilirsiniz.

4) Özelde sadece teke tek konuşmak isterseniz seçtiğiniz kişinin isminin üstüne fare ile çift tıklatın veya konuşma penceresine /q tekmaisim yazın enterlayın.

5) #Seviyeli chat kanalıyla alakalı sorununuz yada görüşünüz varsa bize yazmaktan kaçınmayın #Operhelp kanalından bize yazmayı unutmayın.

6) Unutmayın! Seviyeli chat ve sohbet kanalı üyeliksiz ücretsiz ve bedava sunulan bir sohbet odasıdır. bu nedenle karşınızdaki kişi sizle sohbet etmek zorunda olmadığını unutmayın. eğer sizle yazışmak istemiyorsa hakaret etmeyin.

Bir önceki yazıda « makale var.


Yorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?